Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálne webové sídlo obce Očová

Domov seniorov Dolinka Očová - ponuka práceVytlačiť

Pracovné miesto: OPATROVATEĽ/KA

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie opatrovateľskej  starostlivosti v zariadení pre seniorov s celoročnou prevádzkou,
  • prihliadanie na individuálne potreby prijímateľa sociálnych služieb, aktivizovanie prijímateľa podľa jeho schopností a možností,
  • spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov prijímateľa,
  • spolupráca pri sociálnych  aktivitách a rutinná práca pri a upevňovaní hygienických návykov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 600 EUR, po skončení skúšobnej doby a pri splnení všetkých podmienok osobné ohodnotenie, všetky príplatky v súlade so zákonníkom práce, dodatková dovolenka

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stravné lístky,
  • dodatková dovolenka nad rámec ZP,
  • príspevok zamestnávateľa do doplnkového dôchodkového sporenia až do výšky 2,5 % hrubej mzdy,
  • trinásty plat.

Informácie o výberovom konaní

Osobne kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30. 05. 2019

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľstvo

Opatrovateľský kurz

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Empatia, Výhoda - Certifikát opatrovateľského kurzu.

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme sociálne zariadenie pre seniorov, zriadené obcou Očová, Ako  verejný poskytovateľ sociálnych služieb poskytujeme sociálne služby od roku 2008 s kapacitou 27 lôžok, v súčasnosti máme 14 zamestnancov, z toho 8 opatrovateliek.

Adresa spoločnosti

Domov seniorov Dolinka

ČSA 67/57, 962 23 Očová

Kontakty:

Kontaktná osoba:   Mgr. Miroslav Feješ

Tel.:                        0915 887 040

E–mail:                  miroslav.fejes@gmail.com

Web:                       www.dsdolinka.sk

ponuka práce.jpg

Akcie v obci

20.7.2019   19.00 hod.

Kino Osveta Očová

Trhlina

Trhlina 1.jpg

Slovenský mysteriózny thriller. Nezamestnaný absolvent Igor objaví záznamy výpovedí psychiatrického pacienta Waltera Fischera. Ten pred sedemdesiatimi rokmi záhadne zmizol v pohorí Tribeč, a keď sa p ...

9.8. - 11.8.2019   podľa programu

futbalový štadión, Remeselný dvor Očová

Očovská folklórna hruda 2019

plagat_295x425-mail-001.jpg

Registrácia chovu s jednou ošípanou na domácu spotrebu

Oznamy miestneho rozhlasu

Smútočné oznamy

dnes je: 19.7.2019

meniny má: Dušana

podrobný kalendár

OČOVÁ Aktuálne počasie
webygroup
ÚvodÚvodná stránka