Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Kultúrne a športové akcie ku dňu 25. 3. 2018

25.3.2018   11.00 - 15.00 hod.

dhz.jpg

Remeselný dvor Očová

Preventívne výchovné pôsobenie na občanov - seniori

Dobrovoľný hasičský zbor obce Očová

Okresné riaditeľstvo HaZZ vo Zvolene v spolupráci s Dobrovoľným hasičským zborom obce Očová vzhľadom k celoslovenským štatistikám vznikov požiarov, kde sú osoby vo vyššom veku obeťami požiarov, spracovalo dokumenty na preventívno-výchovné pôsobenie cestou širokej verejnosti. Pripravené sú letáky, ktoré upozorňujú najmä seniorov o požiadavkách na požiarnu bezpečnosť v bytových a rodinných domoch. Okresné oddelenie DPO vo Zvolene v spolupráci s DHZ budú realizovať tieto opatrenia aj cestou konkrétnych skupín obce, prostredníctvom miestneho rozhlasu, obecných novín, webových stránok obcí, na vývesných tabuliach a takto informovať verejnosť, najmä seniorov, s uvedenou problematikou.
Okrem info letákov sú pripravené aj video projekcie na tému protipožiarnych opatrení, ktoré je možné využiť počas stretnutí s občanmi.
Pre občanov - seniorov Očovej je pripravené stretnutie v rámci podujatia "Vítanie jari" dňa 25. 3. 2018 v čase od 11.00 do 15.00 hod. v Remeselnom dvore Očová.


 

25.3.2018   od 12,00 hod.

plagát vítanie jari 2018.jpg

Remeselný dvor Očová

Vítanie jari

Obec Očová, Obecné služby Očová, ZUŠ Očová, ZŠ s MŠ Očová, Jednota dôchodcov Očová, OZ Belius, OZ pri ZRŠ ZŠ s MŠ Očová, Dobrovoľný hasičský zbor obce

 

dnes je: 25.6.2018

meniny má: Olívia, Tadeáš

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka