Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Akcie

25.3.2018   11.00 - 15.00 hod.

dhz.jpg

Remeselný dvor Očová

Preventívne výchovné pôsobenie na občanov - seniori

Dobrovoľný hasičský zbor obce Očová

Okresné riaditeľstvo HaZZ vo Zvolene v spolupráci s Dobrovoľným hasičským zborom obce Očová vzhľadom k celoslovenským štatistikám vznikov požiarov, kde sú osoby vo vyššom veku obeťami požiarov, spracovalo dokumenty na preventívno-výchovné pôsobenie cestou širokej verejnosti. Pripravené sú letáky, ktoré upozorňujú najmä seniorov o požiadavkách na požiarnu bezpečnosť v bytových a rodinných domoch. Okresné oddelenie DPO vo Zvolene v spolupráci s DHZ budú realizovať tieto opatrenia aj cestou konkrétnych skupín obce, prostredníctvom miestneho rozhlasu, obecných novín, webových stránok obcí, na vývesných tabuliach a takto informovať verejnosť, najmä seniorov, s uvedenou problematikou.
Okrem info letákov sú pripravené aj video projekcie na tému protipožiarnych opatrení, ktoré je možné využiť počas stretnutí s občanmi.
Pre občanov - seniorov Očovej je pripravené stretnutie v rámci podujatia "Vítanie jari" dňa 25. 3. 2018 v čase od 11.00 do 15.00 hod. v Remeselnom dvore Očová.


 

24.3.2018   18.00 hod.

hora.jpg

Kino Osveta Očová

Hora medzi nami

Kino Osveta Očová

Americká dráma. Fotoreportérka Alex sa ponáhľa na vlastnú svadbu. Na letisku sa však vyskytnú neočakávané problémy a pravidelné lety sa zastavia v dôsledku blížiacej sa búrky. V hale sa stretne s Benom, lekárom, ktorý sa ponáhľa na dôležitú operáciu. Keď sa týmto dvom náhodným pasažierom podarí nájsť pilota, ktorý s nimi odletí, obom im odľahne. Ich radosť však vyprchá v okamihu keď pilot dostane mŕtvicu a lietadlo sa zrúti na zem. Ben a Alex síce prežijú, ale ocitnú sa uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu...
Hrajú: Kate Winslet, Idris Elba, Dermot Mulroney, Beau Bridges a ďalší.
MN do 12 rokov, 109 min., český dabing
vstupné 2,00 Eurá.


 

dnes je: 24.3.2018

meniny má: Gabriel

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka