Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálne webové sídlo obce Očová

PoďakovanieVytlačiť
 

Vedenie obce Očová ďakuje všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa zapojili do likvidácie "čiernych skládok" v katastri obce Očová v rámci celosvetovej akcie Deň Zeme v sobotu 6. 4. 2019. Len malá hŕstka občanov prejavila záujem o prostredie, v ktorom žijeme a vyzbrierala odpad po občanoch, ktorí nevedia, kam odpad patrí .....

Osobitne chceme poďakovať dvom žiačkám základnej školy Denise a Vanesse Sámeľovej, ktoré v daždi a blate spolu z dospelými zbierali odpad celé dopoludnie. Nech sú vzorom pre svojich spolužiakov. 

,den-zeme-1.jpg


 
 

Kultúra a šport

20.4.2019   16.00 hod.

Kino Osveta Očová

Bella a Sebastián 3: Navždy priateľmi

bella.jpg

Francúzsky rodinný film. Od posledného príbehu o priateľstve medzi Bellou a Sebastiánom prešli už dva roky. Z Belly sa stala medzičasom mama troch rozkošných šteniatok a zo Sebastiána je už veľký chlapec. Pierre a Angelina budú mať čoskoro svadbu a snívajú o novom živote, niekde inde, mimo hôr, čo však Sebastián rázne odmieta. Do hôr však nečakane prichádza Joseph, bývalý majiteľ Belly, ktorý je skalopevne rozhodnutý získať Bellu späť. Sebastián si uvedomuje aké nebezpečenstvo Belle a šteniatkam hrozí a rozhodne sa urobiť všetko preto, aby ich ochránil.
Hrajú: Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac a ďalší.
Mládeži prístupný, slovenský dabing, 91 min.
Continental film, vstupné: 2,00 €


 

Registrácia chovu s jednou ošípanou na domácu spotrebu


 

dnes je: 19.4.2019

meniny má: Jela

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka