Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Program Kina Osveta

Program Kina Osveta Očová

KINO OSVETA OČOVÁ

KINO PRIJÍMA KULTÚRNE POUKAZY S OZNAČENÍM

"KINO ALEBO ĽUBOVOĽNÉ PODUJATIE"

 

OKTÓBER 2018

Pozor od októbra zmena : detské predstavenia o 16.00 hod. 

                                                              večerné predstavenia o 18.00 hod.

 

DVE A POL KAČKY

2 a pol kačky.jpg

6. októbra 2018 (sobota) 16.00 hod.

Americko-čínska animovaná komédia. Keď sa dve malé osirelé kačičky ocitnú ďaleko od svojho kŕdľa kvôli neopatrným leteckým manévrom PENGA, bezstarostného gunára, ktorý vôbec nedbá na každoročnú cestu do teplých krajín, čakajú, že im pomôže. Peng však na prosby káčatiek vôbec nehľadí, kým si nepoláme krídlo. Odrazu je ochotný ujať sa mláďat a odviesť ich naspäť ku kŕdľu, ale iba preto, aby tým zakryl svoje zranenie. A tak sa trojica nečakaných hrdinov vydáva na dlhé dobrodružstvo naprieč Čínou. Animovaná komédia "Dve a pol kačky" znamená pre malých aj veľkých divákov jedno nebezpečenstvo. Môžu sa smiať tak veľmi, že dostanú husiu kožu.

Mládeži prístupný, 91 min., slovenský dabing

Bonton Film, vstupné 2,00 €

 

DVE NEVESTY A JEDNA SVADBA

2NEVESTY.jpg

13. októbra 2018 (sobota) 18.00 hod.

Česká romantická komédia. Marie je typická mestská singl. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať iba hlupákov. Naopak, jej sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svadbu. A tak Marie prichádza za rodinou na návštevu do rodného mesta. Doma stretáva svoju dávnu lásku Jiřího. Počas niekoľkých okamihov je jasné, že ich stará láska časom nevyprchala. Ale celá vec má jeden háčik. Jiří je snúbencom jej sestry.

Hrajú: Anna Polívková, Jan Dolanský, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klep a ďalší.

MP od 12 rokov, 89 min.

Magic Box, vstupné 2,00 €

 

PRÍŠERÁKOVCI

PRISERAKOVCI_.jpg

20. októbra 2018 (sobota) 16.00 hod.

Nemecko-anglická animovaná rodinná komédia. Wishbonovci nie sú práve šťastná rodinka. Mama Emma má kníhkupectvo, ktoré je pred krachom, otec Frank je prepracovaný a každý deň trpí pod tyranským šéfom. Dcéra Fay je nešťastná, hanblivá tínedžerka a syn Max je síce matematický génius, ale v škole ho ostatní šikanujú. Lenže tie skutočné problémy na Wishbonovcov ešte len čakajú. Mamu Emmu si totiž vyhliadol samotný gróf Dracula za svoju budúcu partnerku. A tak pošle zlú čarodejnicu Babu Yagu, aby Emmu premenila na upírku. Yaga ale nedopatrením zmení na príšery aj zvyšok rodiny. Rodinka príšer sa vydáva po stopách čarodejnice, aby ju prinútili odčarovať prekliatie a všetkým vrátiť ľudskú podobu.

MP od 7 rokov, 96 min., slovenský dabing >

Magic Box, vstupné 2,00 €

 

MADAM SLÚŽKA

madam.jpg

27. októbra 2018 (sobota) 18.00 hod.

Francúzska komédia. Bohatý a dobre situovaný americký pár Anne  a Bob  sa rozhodne okoreniť svoj upadajúci vzťah a presťahuje sa do zámku v romantickom Paríži. Pri príprave zvlášť luxusnej večere pre priateľov, zrazu poverčivá a arogantná pani domu zistí, že pri stole je prestreté len pre 13 hostí a to vo svojej poverčivosti, v žiadnom prípade nemôže dovoliť. Hostiteľka teda vymyslí plán. Trvá na tom, aby sa jej verná slúžka Mária prestrojila za tajomnú španielsku šľachtičnú, čím odvráti „nešťastie“ pri jej stole. Ale stačí trochu viac vína a Maria si to začne pri stole užívať. Jej osobitý šarm očaruje extravagantného britského makléra a zrodí sa vášnivý románik. To sa však Anne vôbec nepáči, prenasleduje svoju slúžku po celom Paríži a rozhodne sa, stoj čo stoj, túto milostnú aférku zničiť...

Hrajú: Rossy de Palma ,Toni Collette, Harvey Keitel, Michael Smiley, Joséphine de La Baume a ďalší.

MP od 15 rokov, 91 min., český dabing

Continental film, vstupné 2,00 €

 

avf.jpg

DIGITALIZÁCIU  TOHTO  KINA   FINANČNE   PODPORIL   AUDIOVIZUÁLNY  FOND
V RÁMCI KOMPLEXNÉHO PROJEKTU REALIZOVANÉHO VĎAKA FINANČNEJ PODPORE PREDSEDU VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY.


 

dnes je: 17.10.2018

meniny má: Hedviga

Október 2018

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka