Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Program Kina Osveta

Program Kina Osveta Očová

KINO OSVETA OČOVÁ

 

JANUÁR 2018

 

ČIARA

čiara.jpg

6. januára 2018 (sobota) 18.00 hod.

Slovensko-ukrajinský triler. Adam Krajňák je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament. Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť.

Hrajú: Tomáš Maštalír, Emília Vášáryová, Zuzana Fialová, Andy Hryc, Eugen Libezňuk a ďalší.

MN do 15 rokov, 113 min.

Continental Film, vstupné 2,00 €

 

PSIA DUŠA

psia duša.jpg

13. januára 2018 (sobota) 18.00 hod.

Americký rodinný film. Všetci psi idú do neba. Vo filmovom spracovaní obľúbenej knihy W. Bruca Camerona prináša renomovaný režisér Lasse Hallström na plátna kín príbeh oddaného chlpáča, ktorý postupne prichádza na to, že na svet prišiel preto, aby ľudí učil smiať sa a milovať. Duchaplné, dojímavé a neraz aj vtipné rozprávanie jedného psa ponúka jeho vlastný psí pohľad na medziľudské a ľudsko-psie vzťahy. Okrem iného nám pripomína, že láska nikdy neumiera, skutoční priatelia nás nikdy neopustia a každé stvorenie má na svete svoje jedinečné poslanie.

Hrajú: Britt Robertson, Dennis Quaid, John Ortiz a ďalší.

MP od 12 rokov, 100 min., český dabing

Forum Film, vstupné 1,50 €

 

AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM 

ako sa stať.jpg

20. januára 2018 (sobota) 18.00 hod.

Americkú, odvážnu, bláznivú a zvodnú letnú komédiu zdobia sexbomby dvoch generácií. Mexická kráska Salma Hayek a sexuálny symbol šesťdesiatych rokov - legendárna Raguel Welch. Pánske pokolenie ju ale napriek tomu príliš neocení. Hlavným hrdinom je totiž zhrdzavený playboy za zenitom, ktorého pokusy vrátiť sa po rokoch ako obávaný dobyvateľ ženských sŕdc a peňaženiek, už neprebúdza libido, ale skôr súcit a úsmevy. A obe krásavice mu pekne zakúria.

Hrajú: Eugenio Derbez, Salma Hayek, RaquelWelch, Rob Lowe, Kristen Bell a ďalší.

MN do 12 rokov, 115 min., český dabing

Bontonfilm, vstupné 2,00 €

 

BALERÍNA

balerina.jpg

27. januára 2018 (sobota) 16.00 hod.

Francúzsky animovaný rodinný film. Malá Felicia vyrastá na francúzskom vidieku bez vlastnej rodiny a vášnivo miluje tanec. Spolu so svojím najlepším kamarátom Victorom, ktorý sa chce stať veľkým vynálezcom, vymyslia riskantný plán ako utiecť zo sirotinca. Túžia sa dostať do Paríža, veľkého mesta plného svetiel, v ktorom práve vyrastá Eiffelova veža. Felicia musí zabojovať ako nikdy predtým, prekonať samu seba a poučiť sa z vlastných chýb, aby si splnila svoj najväčší  - stať sa primabalerínou v Parížskej opere.

Mládeži prístupný, 89 min., slovenský dabing

Forum film, vstupné 1,50 €

 

avf.jpg

DIGITALIZÁCIU  TOHTO  KINA   FINANČNE   PODPORIL   AUDIOVIZUÁLNY  FOND
V RÁMCI KOMPLEXNÉHO PROJEKTU REALIZOVANÉHO VĎAKA FINANČNEJ PODPORE PREDSEDU VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY.


 

dnes je: 21.1.2018

meniny má: Vincent

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka