Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Program Kina Osveta

Program Kina Osveta Očová

KINO OSVETA OČOVÁ

 

NOVEMBER 2017

VEČERNÉ PREDSTAVENIA PREMIETAME O 18.00 HOD.

DETSKé PREDSTAVENIA PREMIETAME O 16.00 HOD.

 

DEEP: DOBRODRUŽSTVO

POD HLADINOU

deep.jpg

4. novembra 2017 (sobota) 16.00 hod.

Španielska, animovaná, rodinná komédia. Zem zaplavili nekonečné oceány, celé ľudstvo sa odsťahovalo o dom ďalej a život na dokonalej modrej planéte riadia prapodivné tvory  z hlbín. V jednej podmorskej kolónii žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Elis a nemotorný morský čert Evo. Traja kamaráti znamenajú pochopiteľne trikrát viac nezbedností. Tá posledná je naozaj kolosálna. Ich idylickému údoliu hrozí úplná skaza, a preto táto partička kamarátov sa vyberá hľadať záchranu...

Mládeži prístupný, 92 min., slovenský dabing

Bonton Film, vstupné 1,50 €

 

MUZIKÁL aneb

CESTY KE ŠTESTÍ

muzikál.jpg

10. novembra 2017 (piatok) 9.00 hod.

Český hudobno-tanečný film. Príbeh triedy pražského konzervatória, ktorá má na letnom sústredení naskúšať muzikál Starci na chmelu. Študenti sú zo začiatku znechutení, no počas skúšania ich pohltí kúzlo Starcov, ale nechcú sa uspokojiť so starou choreografiou. Do svojho naštudovania pridajú prvky klasického tanca, ale i street dance, hip-hop, či pohybové divadlo.

Hrajú: Vica Kerekes, Roman Vojtka, Martin Písařík, Jiří Korn, Adam Mišík a ďalší.

 MN do 12 rokov, 85 min.

Continental film, vstupné 1,00 € (KP)

pozn. predstavenie pre SSOŠOS Očová

 

ŠIALENE ŠŤASTNÁ

šialene šťastná.jpg

11. novembra 2017 (sobota) 18.00 hod.

Taliansko-francúzska komédia – dráma. Beatrice je utáraná klamárka a samozvaná miliardárka, ktorá rada verí tomu, že sa pozná so všetkými dôležitými ľuďmi. Donatella je zase potetovaná mlčanlivá introvertka, ktorá v sebe ukrýva ťaživé tajomstvo. Obe ženy sú pacientkami na modernej, ale stráženej psychiatrickej klinike a postupne sa medzi nimi vyvinie silné priateľstvo. Spoločne potom z liečebne utečú a snažia sa vo svete vonku, počas svojej bláznivej cesty, nájsť šťastie, ktoré obe stratili…

Hrajú: Anna Galiena, Micaela Ramazzotti, Valeria Bruni Tedeschi, Valentina Carnelutti a ďalší.

MN do 12 rokov, 118 min., české titulky

ASFK, vstupné 2,00 €

 

MEČIAR

mečiar.jpg

18. novembra 2017 (sobota) 18.00 hod.

Slovenský dokumentárny film, ktorý je spoveďou mladej režisérky Terezy Nvotovej  o Vladimírovi Mečiarovi a o vplyve, ktorý mal tento politik na slovenskú spoločnosť, ale aj na život samotnej Terezy. Keď v roku 1989 padol v Československu totalitný komunistický režim, mala Tereza jeden rok. Lídri Nežnej revolúcie sa vtedy rozhodli usporiadať konkurz na ministra vnútra, do ktorého sa prihlásil Vladimír Mečiar, v tom čase neznámy podnikový právnik zo slovenského vidieka. Vladimír Mečiar sa po úspechu v konkurze dostáva až na politický vrchol, odkiaľ vládne krajine radom diskutabilných praktík. Hrajú: Vladimír Mečiar, Petr Pithart, Theodor E. Russell, Michael Kocáb, Fedor Flašík a ďalší.

MN do 15 rokov, 89 min.

PubRes, vstupné 3,00 €

 

POBREŽNÁ HLIADKA

pobrežná hliadka.jpg

25. novembra 2017 (sobota) 18.00 hod.

Americká akčná komédia. Červené plavky a plavák rovnakej farby, telo samý sval a šľacha. Pobrežná hliadka sa stala fenoménom a jedným z najúspešnejších seriálov v televíznej histórii. Pôvodný Mitch Buchannon je už síce dávno v dôchodku, ale to neznamená, že by ľudia nepotrebovali byť aj naďalej vyťahovaní z vody. Asi vás to prekvapí, ale nová Pobrežná hliadka je priama, akčná komédia, v ktorej nie sú svätí ani utopenci.

Hrajú: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra a ďalší.

MN do 15 rokov, 119 min., český dabing ; 

CinemArt, vstupné 2,00 €

 

avf.jpg

DIGITALIZÁCIU  TOHTO  KINA   FINANČNE   PODPORIL   AUDIOVIZUÁLNY  FOND
V RÁMCI KOMPLEXNÉHO PROJEKTU REALIZOVANÉHO VĎAKA FINANČNEJ PODPORE PREDSEDU VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY.


 

dnes je: 19.11.2017

meniny má: Alžbeta

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka