Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Program Kina Osveta

Program Kina Osveta Očová

KINO OSVETA OČOVÁ

 

APRÍL 2019

 

PO ČOM MUŽI TÚŽIA  

Po čom muži....jpg

6. apríl 2019 (sobota) 18.00 hod.

Česká komédia. Charizmatický cynik Karel, trochu šovinista a sarkastický sympaťák, na ktorého ženy letia, je šéfredaktorom časopisu Playboy. Jedného dňa jeho nezáväzný spôsob života utŕži hneď niekoľko rán. Dostane výpoveď, bývalá manželka a dcéra ho opäť naštvú, neznáma žena mu nabúra auto a na jeho miesto je dosadená krásna šéfredaktorka Leona. Karel vyrieši problémy po chlapsky - spoločne s najlepším kamarátom Čestmírom sa opije a v dobrodružnej noci si praje, aby sa stal ženou. Čo táto premena prinesie? Naučí sa fungovať v ženskom tele a zistiť, či to majú ženy naozaj jednoduchšie ?

Hrajú: Anna Polívková, Jiří Langmajer, Matěj Hádej, Táňa Pauhofová, Jiří Havelka a ďalší.

MN do 12 rokov, 95 min.

CinemArt, vstupné: 2,00 €

LEO DA VINCI: MISIA MONA LÍZA  

leo.jpg

13. apríl 2019 (sobota) 16.00 hod.

Taliansko-poľský animovaný dobrodružný film. Mladý Leonardo je kreatívny a odvážny chlapec, ktorý svojimi vynálezmi neustále prekonáva zákony fyziky. Pri ich testovaní v praxi mu trpezlivo pomáhajú verný kamarát Lorenzo a Leova tajná láska, očarujúca Líza. Keď však požiar zničí všetok majetok jej otca, zaľúbený Leo v snahe pomôcť im, vydáva sa do Florencie a následne na ostrov Elba, kde sa pokúša nájsť stratený poklad. Na svojej odvážnej ceste stretáva ďalších priateľov i nepriateľov a tak sa postupne odkrýva príbeh plný prekvapení, dobrodružstiev a najmä vynaliezavosti.

Mládeži prístupný, slovenský dabing, 82 min. 

Continental film, vstupné: 2,00 €

                  

BELLA A SEBASTIÁN 3:

NAVŽDY PRIATEĽMI 

bella.jpg

20. apríl 2019 (sobota) 16.00 hod.

Francúzsky rodinný film. Od posledného príbehu o priateľstve medzi Bellou a Sebastiánom prešli už dva roky. Z Belly sa stala medzičasom mama troch rozkošných šteniatok a zo Sebastiána je už veľký chlapec. Pierre a Angelina budú mať čoskoro svadbu a snívajú o novom živote, niekde inde, mimo hôr, čo však Sebastián rázne odmieta. Do hôr však nečakane prichádza Joseph, bývalý majiteľ Belly, ktorý je skalopevne rozhodnutý získať Bellu späť. Sebastián si uvedomuje aké nebezpečenstvo Belle a šteniatkam hrozí a rozhodne sa urobiť všetko preto, aby ich ochránil.

Hrajú: Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac a ďalší.

Mládeži prístupný, slovenský dabing, 91 min.

Continental film, vstupné: 2,00 €

 JOHNNY ENGLISH ZNOVU ZASAHUJE 

Johny English.jpg

27. apríl 2019 (sobota) 18.00 hod.

Americko-francúzska koprodukčná komédia. Aby sme si rozumeli, Johnnyho Englisha  penzionovaného tajného agenta, ktorý sa na staré kolená stal učiteľom, by do služieb vlasti za normálnych okolností nepovolal ani ten najväčší šialenec. Avšak istý geniálny počítačový hacker odhalil identitu všetkých aktívnych agentov britskej tajnej služby a premiérka pripomína povestného topiaceho sa, ktorý sa chytá slamky. Zhodou jemu vlastných nešťastných náhod je Johnny English tým jediným, kto môže práve teraz zachrániť svoju krajinu...

Hrajú: Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson, Ben Miller, Jake Lacy a ďalší.

MN do 12 rokov, 88 min., český dabing 

CinemArt, vstupné: 2,00 €

 

avf.jpg

DIGITALIZÁCIU  TOHTO  KINA   FINANČNE   PODPORIL   AUDIOVIZUÁLNY  FOND
V RÁMCI KOMPLEXNÉHO PROJEKTU REALIZOVANÉHO VĎAKA FINANČNEJ PODPORE PREDSEDU VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKY.


 

dnes je: 19.4.2019

meniny má: Jela

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka