Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálne webové sídlo obce Očová

Projekt na zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úraduVytlačiť
 

IaK_na_web_-_Očová-001.jpgIaK_na_web_-_Očová-002.jpg

Obec Očová v súčasnosti realizuje projekt "Zníženie energetickej náročnosti a stavebné úpravy - obecný úrad v Očovej. V rámci projektu budú realizované práce:

oprava strechy - výmena strešnej krytiny a časti krovu, zateplenie strechy, odvodnenie budovy - odstránenie podmočenia a odstránenie vlhkosti zo základov a pivničných priestorov, výmena okien a dverí, zateplenie obvodového plášťa budovy, rekonštrukcia vykurovania, elektrických rozvodov a svietidiel. Súčasťou projektu je tiež vybudovanie bezbariérového vstupu na prvé nadzemné podlažie. 

Cieľom projektu je zníženie energetickej náročnosti budovy spojené s úsporou energií a zamedzenie poškodzovaniu stavby (podmočenie, zatekanie strechy) v rozsahu dosiahnutia ukazovateľov projektu na energetickú úsporosť budovy a dosiahnutie energetického hodnotenia A+++.

Na projekt bol obci poskytnutý nenávratný finančný príspevok z Ministerstva životného prostredia SR v zastúpení Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry vo výške 415420,43 €. Predpokladaný termín ukončenia prác je marec 2019. 

ocú budova.jpg 


 
 

Registrácia chovu s jednou ošípanou na domácu spotrebu


 

dnes je: 22.4.2019

meniny má: Slavomír

Aktuálne OZNAMY do vášho mobilu

Smútočné oznamy

webygroup
ÚvodÚvodná stránka