Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

pridané 22.5.2019 12:18:50

ul. J.R. Poničana

Reagujem na príspevok p. Škovierovej z ul. J.R.Poničana. Pýtala sa prečo aj táto ulica nemôže byť po zasypaní výkopov súvisiacich s kanalizáciou upravená tak, ako je tomu na ul. SNP. Pán starosta vo svojom stanovisku na toto neodpovedá. Píše,že cesty v správe obce budú až do konečnej asfaltovej úpravy povrchu ciest upravované drťovým materiálom. To bude kedy, o rok, o dva ? To my,občania z horného konca obce máme trpieť tento stav takú dlhú dobu? Veď jamy a priečne prípojky sú dennodenne vymlátené a drť je z nich vyhádzaná okolo. Nedá sa to nijako obísť.Jazdíme tam krokom, ale aj tak si ničíme naše autá, bicykle, motorky .Ľudia dýchajú všetok ten prach, čo sa víri za veľkými autami, Mamičky s kočíkmi nevedia ako uchrániť svoje dieťa pred prachom, keď musia prechádzať touto ulicou.Celé okolie tejto cesty je biele od prachu, ľudia ho majú až vo vnútri svojich domov.
Dosýpanie drte nie je riešením, žiadame úpravu asfaltom,aj keď je to drahé.Tak ako na ul. SNP. Obec na túto situáciu musí financie nájsť, trebárs aj na úkor iných aktivít. Nič iné v obci nemôže mať v súčastnosti vyššiu prioritu, ako riešenie stavu ul. J.R.Poničana.
Môj príspevok som napísal aj na základe nespokojnosti mnohých ďalších spoluobčanov. Preto dúfam, že vedenie obce urobí pre spokojnosť svojich občanov, postihnutých touto situáciou, viac ako doteraz.
Ďakujem.

F. Bučko ul. J.R.Poničana


 

Dobrý deň, uvedomujeme si túto situáciu. Stav riešime s investorom a dodávateľskými firmami. Na tejto ulici stále prebiehajú výkopové práce. Po ich ukončení a doriešení napojenia domov pod cestou na tejto ulici pristúpime k definitívnemu riešeniu po dohode s investorom. S pozdravom starosta

Oznamy miestneho rozhlasu

Smútočné oznamy

dnes je: 21.10.2019

meniny má: Uršuľa

podrobný kalendár

OČOVÁ Aktuálne počasie
webygroup
ÚvodÚvodná stránka